All Products
-
Travel First Aid Kit
-
Portable First Aid Kit
-
Tactical First Aid Kit
-
Pill Dispenser Box
-
First Aid Equipment Supplies
-
Homecare Medical Supplies
-
Medical Tape Bandages
-
Car First Aid Kit
-
First Aid Tourniquet
-
Emergency Trauma Bag
-
CPR Mask
-
Medical Plastic Box
-
Medical Training Supplies
-
Emergency Survival Supplies
Keywords [ waterproof cast protector bandage ] match 48 Products.
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| Disinfecting Type: | N/A |
|---|---|
| Properties: | Vulnus Protect |
| Size: | 22X54X40CM |
Hot selling waterproof cast shower bath cover bandage protector for wound scald or burn vulnus protect
| Disinfecting Type: | OZONE |
|---|---|
| Properties: | Medical Materials & Accessories, Vulnus Protect |
| Size: | MIX |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| Disinfecting Type: | NONE |
|---|---|
| Properties: | Vulnus Protect |
| Size: | 650mm*307mm/452mm |
First Aid Medical Tape Bandages Cover PVC Waterproof Cast Cover For Wounded Leg Arm 660mm
| Disinfecting Type: | Others |
|---|---|
| Properties: | Protect Hand Or Led With Bandage |
| Size: | M |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| Disinfecting Type: | N/A |
|---|---|
| Properties: | Vulnus Protect |
| Size: | 380x230x150mm |
Orthopedic cover waterproof Orthopedic cast protector for wound shower use leg bone break cover damp proof steam lock
| Instrument Classification: | Class I |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| After-sale Service: | Online Technical Support |
Saferlife Waterproof Cast Cover 15" Hand Size PVC Shower Protector
| Material: | PVC, PP, Silicone |
|---|---|
| Size: | Hand, Arm, Foot, Leg |
| Thickness: | Thin |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| Disinfecting Type: | None |
|---|---|
| Size: | 460x350x190mm |
| Stock: | NO |
Wound care Waterproof Cast Cover protector For Shower & Bath
| Disinfecting Type: | Far Infrared |
|---|---|
| Size: | 15 Inch, 15 Inch |
| Stock: | Yes |
PVC Waterproof Cast Wound Protector Foot Leg Wound Cover Shower Bath Medical Equipment
| Disinfecting Type: | OZONE |
|---|---|
| Properties: | Medical Materials & Accessories, Vulnus Protect |
| Size: | MIX |

